Jūsų šventė pas mus!

Gimtadienis, šventinis vakarėlis, darbo vakarėlis su kolegomis, kalėdinis vakaras ar bet kokia kita šventė? Švęskite pas mus!

Atsižvelgdami į jūsų svečius sukursime jums tinkamą programą ir ją pravesime.

Šventinio paketo trukmė – 4 valandos.

Kiekvieną programą sudaro kelios dalys:

 1. Pirmas 20-30 min. pravesime jums įvadą, kurį sudaro keli mažesni žaidimai. Įvado tikslas – suteikti tinkamą renginio pradžią bei nustatyti tinkamą atmosferą. Įvado žaidimus parenkame mes.
 2. Po įvado 120 min. – rimtasis programos žaidimas. Priklausomai nuo žaidimo, pagrindinės dalies trukmė yra apie dvi valandas.
 3. Finalui 15-20 min. – užbaigimo žaidimas kuris viską apibendrina ir apjungia patirtį.

Taip pat į programą įeina:

 1. Užkandžiai ir nealkoholiniai gėrimai (taip pat galėsite atsinešti savo maisto)!
 2. Po mūsų pravedamos programos (3 val.) turėsite papildomą valandą pasisėdėti draugų kompanijoje.
 3. Erdvios 100 kv.m. patalpos Vilniuje.
 4. Pasibaigus 4 valandų paketui – galėsite pasilikti mūsų patalpose ir švęsti toliau (20€ už valandą).

Šventinis paketas – 200€

Papildomai galite:

 1. Pasifotografuoti (30€) – Tose pačiose patalpose yra fotostudija su profesionaliu apšvietimu, tai puiki proga pasidaryti šventinę fotosesiją prieš ar po žaidimų. O fotografuotis galėsite po vieną, du, tris ar net visi kartu!
 2. Pažaisti VR žaidimus (70€) -Po mūsų pravedamos programos galite užsisakyti virtualios realybės žaidimus. Vienu metu – gali žaisti jas tik vienas dalyvis, tačiau per didelį ekraną galite matyti viską ką mato žmogus užsidėjęs akinius. Tai puiki pramoga tuo atveju jei kai kurie dalyviai norės pasišnekėti, o kiti norės ką nors paveikti.
 3. Pažaisti skaitmeninius Bendradarbiavimo žaidimus (50€) – Tai skaitmeninė pramoga, kuri leis net 4 dalyviams vienu metu žaisti įvairius žaidimus kuriems reikia bendradarbiavimo, komunikacijos ir kooperacijos tarp visų keturių žaidžiančių. Vienu metu gali žaisti tik 4 dalyviai, bet kiti mato viską ekrane ir turnyro būdu gali visi žaisti pakaitomis. Tai puiki pramoga jei grupė mišri ir norisi kokios nors neįpareigojančios smagios pramogos kompanijai.
 4. Užimti jūsų vaikus vaikiškais žaidimais (50€ valandai) – Mūsų patalpos išskaidytos į kelias mažesnes patalpas, tad kol mėgausitės vaidmenų žaidimais, šalia esančioje patalpoje vaikų animatorius užims jūsų vaikus įvairiausiomis veiklomis.

Kaip viskas vyksta:

Padovanokite laiką kartu dovanų kupno formatu!

Jūsų šeima ar draugai tikrai apsidžiaugs ir tikrai pasikvies jus kartu!

Parašykite mums pasirinkimus ar turimus klausimus: