Kas yra vaidmenų žaidimai

Vaidmenų žaidimai – tai originali pramoga, kurios pagrindas yra bendravimas. Šie žaidimai žaidžiami draugų, artimųjų, o galbūt – netgi nepažįstamųjų kompanijoje. Čia akcentuojami santykiai tarp žaidėjų, kuriamos istorijos, sąjungos ir intrigos. Dažniausiai žaidimų tikslas yra kartu (arba konkuruojant) su kitais žaidėjais įminti mįslę ar atrasti paslaptį. Tačiau ši pramoga gali būti ne tik smagus laiko praleidimo būdas, bet ir psichologinė savianalizė – žaisdami su kitais žaidėjais būsite priversti kovoti už save, ieškoti sąjungininkų, meluoti kitiems ar išsiaiškinti, kas meluoja jums. Tad per itin trumpą laiką patirsite daugybę netikėtų emocijų. Tik nuo Jūsų charakterio priklausys, kaip elgsitės žaidimų metu: tikslų sieksite taikiai, o gal – kovosite iš paskutiniųjų? Jums pristatomus žaidimus atidžiai kūrėme patys. Kai kuriuos iš jų sukūrėme nuo pat pamatų, kitus – atsižvelgdami į pasaulyje populiariausių socialinių žaidimų tendencijas, jas įsisavindami ir patobulindami pagal mūsų viziją. Tad garantuojame, kad „Vaidmenys.lt“ siūlomi žaidimai yra originalūs, nerandami niekur kitur pasaulyje!

Kaip viskas vyksta:

Keli atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus:

Ar vaidmenų žaidimuose reikia vaidinti?

Nebūtinai, vaidmenys orientuojasi į žaidimų vaidmenį, o ne vaidybą. Tačiau jei nebijosite suvaidinti gero ar blogo vaidmens, jums tai galės stipriai padėti žaidimų eigoje.

Ar jūsų žaidimai linksmi ar įdomus?

Žaidimai labai įdomus ir originalus, o ar linksmi – reikės atsakyti jums patiems, nes jų tikslas nėra linksminti, o suteikti jums nepakartojamą ir įdomią patirtį, kuri gali būti viena iš smagiausių kurias teko patirti jei pilnai įsijausite ir dalyvausite žaidimuose be jokių išankstinių nusistatymų.

Ar žmonėms patinka jūsų žaidimai?

Taip! Ir didelėms grupėms ir mažesnėms – mūsų žaidimai visuomet būna įsimintina ir nuotaikinga patirtis. Žaidimai tinka įvairioms progoms: gimtadieniams, įmonių komandos formavimui, vaikams ir pan.

Ar vaidmenų žaidimai vaikams ar suaugusiems?

Vaidmenų žaidimai yra pagrinde suaugusiems. Rekomenduojama žaidimus žaisti asmenims 18+ amžiaus. Tuo tarpu vaikams turime atskiras veiklas kurios šiek tiek skiriasi nuo vaidmenų žaidimų ir leidžia jiems įsijausti į skirtingus vaidmenis per aktyvesnes veiklas.