KOMANDINĖS PRAMOGOS IR RENGINIAI ĮMONĖMS

Jei ieškote naujų būdų motyvuoti ir auginti jūsų kompanijos darbuotojus, o gal tiesiog linksmai praleisti laiką ir “susilipdyti”, tuomet siūlome išbandyti Vaidmenų žaidimus.

Vaidmenų žaidimai – naujo pobūdžio komandos formavimo (angl. team building) užsiėmimai. Tai bendravimo žaidimai, kuriuose stiprinama tarpusavio komunikacija ir pasitikėjimas savimi bei kitais komandos nariais. Vaidmenų žaidimai tai pramoga su išliekama verte: galinti pakeisti jūsų darbuotojų požiūrį į darbovietę ir bendradarbius bei pagerinti darbą komandoje. Dažniausiai komandos narys kuris jaučiasi gerai su darbe supančiais jį kolegomis – labiau norės eiti į darbą ir dirbs efektyviau. Psichologiniais tyrimais įrodyta, kad bendradarbiams pakeitus aplinką mažėja įtampa darbo grupėje, formuojama vieninga komanda ir atnaujinami jos santykiai.

  • Gerina darbo ir komandos atmosferą.
  • Suteikti darbuotojams neformalią aplinką vienas kitą geriau pažinti, linksmai praleisti laiką komandoje.
  • Per pramogą augina įmonės darbuotojų kompetencijas, bei gerina tarpusavio komunikaciją.
  • Augina ne tik lyderius, bet leidžia kiekvienam komandos nariui atrasti savo vietą.
  • Leidžia dalyviams įsivertinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses.

Vienu metu dalyvauja 6-30 dalyvių. Galimos kelios grupės vienu metu.  Užsiėmimai yra potyriminio pobūdžio ir jų metu nevyksta teoriniai mokymai ar lektorių dėstymai – dalyviai patys vertina kitus ir save pagal patirtą žaidimo eigą ir gautą rezultatą.

Vaidmenų žaidimus vedame visoje Lietuvoje ir visose lokacijose – pas jus būstinėje, pas mus patalpose, kavinėse, restoranuose, salėse, gamtoje.

Visi žaidimai parengti Lietuvių ir Anglų kalbomis.

RENGINIŲ FORMATAI:

Verslo simuliacijos – tai žaidimai, kurių metu komandos dalyvauja tam tikroje verslo sistemoje ir turi pasiekti numatytą tikslą. Tik nuo dalyvių priklauso, ar tikslo bus siekiama kartu su kitais komandos nariais, ar bus kuriama asmeninė strategija. Šio tipo simuliacijose dažniausias elementas yra pirkimai, pardavimai, derybos ir panašaus tipo transakcijos.

Šis formatas tinka: Jei norite pagerinti jūsų komandos bendravimo su klientais įgūdžius, skatinti konkurenciją, auginti motyvaciją bei aptarti individualų ar komandinį darbą.

Olimpinis vaidmuo – tai rinkinys aktyvių, sportinių ir daug judėjimo reikalaujančių žaidimų. Visų jų tikslas yra auginti komandos pasitikėjimą vieni kitais, fiziškai ir emociškai palaikyti vienas kitą sunkiose užduotyse bei kartu siekti tikslo. Šis rinkinys – didelės olimpinės orientacinės žaidynės, pilnos įvairių užduočių ir galvosūkių, tad svarbu ne tik fizinė, bet ir mentalinė stiprybė.

Šis formatas tinka: jaunų žmonių grupėms (ypač jei jose nemažai vaikinų), kurios nori daugiau fizinių užduočių, mėgsta bėgioti, laipioti, spręsti užduotis ir nebijo įklimpti purve.

Tampu lyderiu – tai rinkinys metodų, atrinktų būsimų lyderių ruošimui. Skirtas atrasti asmenis, turinčius lyderio savybių bei kiekvienam suteikti galimybę rasti savo nišą.

Šis formatas tinka: jei jūsų komandai trūksta darbuotojų, nebijančių priimti sprendimus, greitai reaguoti į situacijas ir gebėti koordinuoti įvykius. Šie metodai gali būti puikus atradimo ir augimo drauge procesas.

Komandos formavimas – tai įvairių žaidimų ir simuliacijų paketas, tinkantis visoms amžiaus grupėms ir įvairioms komandoms. Komandos formavimas orientuotas į gilesnį vienas kito pažinimą, mokėjimą dalintis ir kartu su kolegomis spręsti problemines situacijas.

Šis formatas tinka: visiems.

Santykių sprendimas – tai pratimų ir psichologinių modulių rinkinys komandoms, kurioms reikia pagerinti darbo atmosferą ir išspręsti tarpusavio santykius. Pratimų eigoje sudaroma saugi aplinka išsišnekėti, aptarti rūpimus klausimus. Žaidimų metu išryškėja asmeninės pozicijos kitų komandos narių atžvilgiu, pozityviai išsakoma kritika ir aptariami rūpimi klausimai.

Šis formatas tinka: komandoms, kurioms reikia išspręsti tarpusavyje susidariusią įtemptą atmosferą ar išsakyti kritiką saugioje, ne darbinėje aplinkoje.

Kūrybinis atradimas – tai meninio pobūdžio užsiėmimai, skirti išlaisvinti dalyvių kūrybingumą ir skatinantys siekti netradicinių, inovatyvių sprendimų.

Šis formatas tinka: komandoms, kurios užsiima kūrybine veikla ir nori pasisemti įkvėpimo ir naujų idėjų.

KIEKVIENĄ KOMANDOS FORMAVIMO (ANGL. TEAM BUILDING) RENGINĮ ORGANIZUOJAME PAGAL KONKREČIUS JŪSŲ POREIKIUS – DALYVIŲ SKAIČIŲ, AMŽIŲ, ŠVENTĖS VIETĄ. SUSISIEKITE SU MUMIS, IR MES MIELAI PAKONSULTUOSIME BEI PASIŪLYSIME KONKREČIAS UŽDUOTIS BEI VEIKLAS, LABIAUSIAI TINKANČIAS JŪSŲ RENGINIUI.

PARAŠYKITE JŪSŲ ĮMONĖS AR KOMANDOS POREIKIUS IR PER VIENĄ DARBO DIENĄ PATEIKSIME JUMS PASIŪLYMĄ: