Miestelis užmiega

„Miestelis užmiega“ yra vienas populiariausių psichologinių žaidimų pasaulyje, turintis daugiau kaip 100-tą skirtingų variantų. Visi jie telpa po vienu, labiausiai žinomu pavadinimu – „Mafija“. „Miestelis užmiega“ yra įvairių „Mafijos“ žaidimo būdų, įdomiausių veikėjų originali kombinacija, pirmą kartą sujungta į vieną žaidimą.

Žaidime visi dalyviai yra vieno miestelio gyventojai. Gyvenimas miestelyje atrodo ramus ir malonus, tačiau kaip ir kiekvienas miestelis, taip ir šis turi savų paslapčių. Vieną naktį į miestelį atsikraustė mafija. Jos nariai apsukrūs ir sukti – niekas nežino, kas jie tokie – jie apsimeta paprastais miestelio gyventojais, o miestelio gatvėse siautėja tik naktį. Po kiekvienos nakties, kai miestelis užmiega, ryte randamas lavonas. Miestelio gyventojai surengia posėdį, kuriame, be abejo, dalyvauja ir užsimaskavę mafijos nariai. Galbūt dėl didelės baimės, o gal dėl beviltiško noro gyventi kaip anksčiau, miestelio gyventojai priima itin keistą sprendimą: kiekvieną dieną iš miestelio negrįžtamai išmesti vieną iš įtariamų mafijai priklausančių gyventojų. Tik apsukriausi ir gudriausi miestelyje išliks gyvi iki galo. Tačiau galbūt gudriausia yra mafija?

Žaidimą galima žaisti trimis skirtingomis versijomis: 1. Mūsų originalaus žaidimo adaptacija. 2. Mafija tamsoje/naktyje (veiksmo versija, kur viskas vyksta ne šnekėjimu, o veiksmais) 3. Taiki Mafija, kurioje niekas nemiršta ir visi žaidžia iki pat žaidimo galo, bet Mafija vis dar žaidime yra!

Žaidimą galite nusipirkti Anglų arba Lietuvių kalbomis.