Prekės

Miestelis užmiega – žaidimo kortelės

19.00

„Miestelis užmiega“ yra vienas populiariausių psichologinių žaidimų pasaulyje, turintis daugiau kaip 100-tą skirtingų variantų. Visi jie telpa po vienu, labiausiai žinomu pavadinimu – „Mafija“. „Miestelis užmiega“ yra įvairių „Mafijos“ žaidimo būdų, įdomiausių veikėjų originali kombinacija, pirmą kartą sujungta į vieną žaidimą.

Žaidime visi dalyviai yra vieno miestelio gyventojai. Gyvenimas miestelyje atrodo ramus ir malonus, tačiau kaip ir kiekvienas miestelis, taip ir šis turi savų paslapčių. Vieną naktį į miestelį atsikraustė mafija. Jos nariai apsukrūs ir sukti – niekas nežino, kas jie tokie – jie apsimeta paprastais miestelio gyventojais, o miestelio gatvėse siautėja tik naktį. Po kiekvienos nakties, kai miestelis užmiega, ryte randamas lavonas. Miestelio gyventojai surengia posėdį, kuriame, be abejo, dalyvauja ir užsimaskavę mafijos nariai. Galbūt dėl didelės baimės, o gal dėl beviltiško noro gyventi kaip anksčiau, miestelio gyventojai priima itin keistą sprendimą: kiekvieną dieną iš miestelio negrįžtamai išmesti vieną iš įtariamų mafijai priklausančių gyventojų. Tik apsukriausi ir gudriausi miestelyje išliks gyvi iki galo. Tačiau galbūt gudriausia yra mafija?

Žaidimą galima žaisti trimis skirtingomis versijomis: 1. Mūsų originalaus žaidimo adaptacija. 2. Mafija tamsoje/naktyje (veiksmo versija, kur viskas vyksta ne šnekėjimu, o veiksmais) 3. Taiki Mafija, kurioje niekas nemiršta ir visi žaidžia iki pat žaidimo galo, bet Mafija vis dar žaidime yra!

Žaidimą galite nusipirkti Anglų arba Lietuvių kalbomis.

REKOMENDACIJOS:

Žaidimas puikiai tinka žaisti su šeima, draugais, kolegomis, kelionėje autobuse, lauke. Taip pat žaidimas yra labai neutralus ir tinkantis visų amžių ir patirčių žmonėms, tad su juo niekada neprašausite. Garantuojame, kad patiks!

SUDĖTINGUMO LYGIS: 4/10

AMŽIUS: 10+

AR TINKA SUAUGUSIEMS: Taip, tinka ir suaugusiems ir vaikams.

DALYVIŲ SKAIČIUS: 6 – 30 dalyvių.

TRUKMĖ: 30-90 min.

KALBOS: Žaidimus turime dviejomis versijomis: Anglų ir Lietuvių kalbomis.

Svoris 0.3 kg
Išmatavimai 9 × 6 × 3 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Miestelis užmiega – žaidimo kortelės”

Kategorija: .

Rūgščios vynuogės (Detektyvinė vakarienė)

70.00

Jūsų vakarienė gali tapti itin netikėta ir neįprasta, jei joje staiga ištiktų žmogžudystė! Na, išties nieko naujo nepasakėme, būtų išties tikras ŠOKAS!

Nerimauti tikrai nereikia, tai tik vaidmenų žaidimas, kuriame kažkas buvo nužudytas ir visi vakarienės dalyviai – trijų patiekalų vakarienės metu turi išspręsti šią žmogžudystės paslaptį ir po deserto visiems atskleisti savo spėjimus – Kieno, kur ir kaip buvo nužudyta vakaro auka. O žudiku gali būti bet kas – iki pat vakaro galo nežinosite, gal tas žudikas esate jūs?

Įtampa, dedukcija ir daug juoko laukia jūsų vakaro metu, o patirtus jausmus ir intrigą atminsite dar ne vienus metus po šios vakarienės.

REKOMENDACIJOS:

Žaidimas puikiai tinka žaisti su šeima, draugais, kolegomis. Žaidimą būtina žaisti vakarienės arba pietų metu, maistas ir vakarienė yra neatsiejama šio žaidimo kombinacija.

SUDĖTINGUMO LYGIS: 9/10

AMŽIUS: 18+

AR TINKA SUAUGUSIEMS: Žaidimas pagrinde suaugusiems, bet paaugliams taip pat tiks.

DALYVIŲ SKAIČIUS: 6-12 dalyvių.

TRUKMĖ: 2-3 valandos.

KALBOS: Žaidimus turime dviejomis versijomis: Anglų ir Lietuvių kalbomis.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Rūgščios vynuogės (Detektyvinė vakarienė)”