Andersonų šeimyna

Andersonų šeimyna

70.00

„Andersonų šeimyna“ – tai žaidimas – šiuolaikinė socialinė drama, atliekama per nustatytą laiką. Šiame žaidime visi dalyviai yra vienos šeimos vaikai – broliai ir seserys, neseniai praradę abu tėvus. Žaidimo tikslas yra taikiai pasidalinti tėvų palikimą. Tačiau kiekvienas žaidimo dalyvis turi savo interesų, kuriuos stengiasi išpildyti…

Kaip ir visose šeimose, taip ir Andersonų šeimoje tarpusavio santykiai yra komplikuoti. Visi dalyviai turi savų simpatijų ir antipatijų, kurios žaidimą padaro dar smagesnį. Tad įsijausdami į savo personažą patirsite daugybę skirtingų emocijų ir įspūdžių bei galėsite geriau pažinti savo draugus ir save.

REKOMANDACIJOS:

Šis žaidimas reikalauja įsijautimo į tekusius vaidmenis. Nors paties žaidimo – palikimo dalybų – trukmė yra tik valanda, prieš žaidimą skiriame laiko įsijausti į personažus ir į atmosferą, o po jo – pasidalinti įspūdžiais.

Todėl į šį žaidimą rekomenduojame atvykti nusiteikus vaidinti, įsijausti į personažą ir atrasti naujas savo asmenybės puses. Nerekomenduojame žaidimo dalyviams, kurie nemėgsta teatrališkumo ar negeba laikytis žaidimo taisyklių.

SUDĖTINGUMO LYGIS:

AMŽIUS: 15+

AR TINKA SUAUGUSIEMS: Taip, labiau suaugusiems nei vaikams.

PAPILDOMAI GALIMA UŽSISAKYTI: 

Užkandžius ir gėrimus (Paspauskite, kad galėtumėte pamatyti mūsų pasiūlymus)

KAINA: 70 eurų.

Nepriklausomai nuo dalyvių skaičiaus žaidimo kaina nekinta.

DALYVIŲ SKAIČIUS: 4 – 14 dalyvių.

TRUKMĖ: 2 – 3 val.

Svoris 0.20 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Andersonų šeimyna”

KAIP REZERVUOTI RENGINĮ?

Rezervuokite datą arba užklauskite dėl renginio