Drakonai ir požemiai (RPG)

Drakonai ir požemiai (RPG)

25.00

Vaidmenų žaidimuose (angl. RPG, role-playing game) kiekvienas žaidėjas turi tam tikrą vaidmenį, į kurį turi įsijausti, ir priimti sprendimus pagal jam tekusio vaidmens charakteristiką. Šiame žaidime visi dalyviai turės galimybę įsijausti į fantastinį viduramžių pasaulį, kuriame yra ne tik riteriai, bet ir burtininkai, elfai, drakonai ir nykštukai bei visi kiti įsivaizduojami viduramžių gyvūnai ir padarai.

Šiame mistiniame pasaulyje visi dalyviai keliauja po neatrastus kraštus, kelyje sutinka draugus ir priešus, padeda silpniesiems ir nugali skriaudėjus. O jei nori, gali tipinių rolių nesilaikyti, kelti sumaištį ir baimę visam žemynui. Tai nuotykių, kovų ir neatrastų emocijų pasaulis, kuris nepaliks nei vieno abejingo.

Žaidimas vyksta bendraujant. Vedėjas pasakoja dalyviams, kas vyksta aplink juos, ir kartu su jais   sprendžia įvykių eigą. Tarkime, vedėjas sako: „Prieš jus stovi nepažįstamas žmogus, dėvintis ilgą sutaną, rankoje laikantis ąžuolinę lazdą. Jos viršuje mirkčioja geltoni ir žalsvi žarijų spinduliai. Ką darote?“

Visi dalyviai turi kartu nuspręsti, ką darys, ir priėmę sprendimus juos vykdo. Pvz. dalyviai sako: „Pasitarėme, kad mūsų burtininkas yra sunkiai sužeistas ir mums baigiasi visos atsargos. Bijome, kad tas žmogus gali būti blogas, todėl apsisukame ir bandome jį atsargiai aplenkti.“ Tuomet vedėjas pasakoja, kas toliau vyksta istorijoje, ar dalyviams pavyko jį aplenkti ir t.t.

Viso žaidimo metu dalyviai turi priiminėti sprendimus – priklausomai nuo jų istorija juda viena ar kita linkme.

Net žaidimo vedėjas nežino, kur galiausiai nuves ši istorija ir  kuo ji baigsis.

REKOMENDACIJOS:

Tai yra vienas labiausiai įtraukiančių RPG žaidimų, išleistas dar 1978 metais. Nuo to laiko jis buvo pildomas ir tobulinamas, tad šiuo metu yra didžiausias, populiariausias, labiausiai išbaigtas ir seniausias RPG žaidimas. Šis žaidimas nėra skirtas pradedantiesiems, kadangi turi nemažai taisyklių ir yra sukurtas norintiems pilnai įsijausti į vaidmenis. Jei RPG žaidimą renkatės žaisti pirmą kartą, siūlome išbandyti „Partizanus“ arba kitus mūsų siūlomus žaidimus.

SUDĖTINGUMO LYGIS:

AMŽIUS: 15+

AR TINKA SUAUGUSIEMS: Labiau suaugusiems nei vaikams.

KAINOS: 

  • 3-8 Dalyviai: vienos sesijos trukmė 5-7 val., kaina žmogui - 25 eurų. (į kainą įskaičiuoti užkandžiai ir gėrimai)
  • 8-15 Dalyviai: Sesijos trukmė 6-8 val., kaina žmogui - 20 eurų. (į kainą įskaičiuoti užkandžiai ir gėrimai)

DALYVIŲ SKAIČIUS: 3-15 dalyvių.

PAPILDOMAI GALIMA UŽSISAKYTI: 

Užkandžius ir gėrimus (Paspauskite, kad galėtumėte pamatyti mūsų pasiūlymus)

TRUKMĖ:

Žaidimas žaidžiamas epizodais arba serijomis. Kiekvienos sesijos metu dalyviai iki galo užbaigia tam tikrą įvykių eigą ir toje vietoje pabaigia žaidimą. Kaip pavyzdį galima įsivaizduoti knygų seriją (tarkime, 7 Hario Poterio knygas), kur kiekviena knyga turi pradžią, vystymąsi ir pabaigą; tuo pačiu ji yra didesnės istorijos dalis. Taip ir šiame žaidime: viena sesija trunka 4–6 valandas ir yra lyg atskira knyga. Sesijų gali būti labai daug (virš 100), o kiekviena papildoma sesija yra praeitos sesijos tęsinys. Iš viso žaidimas gali trukti net kelerius metus. Vienos sesijos metu (vieną dieną) nežaidžiama ilgiau kaip 8 valandas.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Drakonai ir požemiai (RPG)”

KAIP REZERVUOTI RENGINĮ?

Rezervuokite datą arba užklauskite dėl renginio