Jaunasis lakūnas

Jaunasis lakūnas

199.00

Pakilti į dangų ir pasijausti lengvu kaip plunksna – nuo seno kiekvieno žmogaus svajonė. O pajusti greitį ir adrenaliną – bandome nuo pat mažens, kai išmokstame važiuoti dviračiu.

Skraidymą ir greitį apjungiame pramogoje, kurioje kiekvienas dalyvis paleis savo sparnus į dangų ir galės rungtyniauti prieš kitus. Tik greičiausi ir sumaniausi galės puikuotis jaunojo lakūno titulu.

Radijo bangomis valdomą lėktuvą ar droną vaikai ir paaugliai galės susikurti patys nuo pat pradžių, sujungdami motorą, propelerius ir kitas reikalingas dalis į veikiantį prototipą.

Kaip viskas vyksta?

Prieš renginį – būtina susirašyti arba susiskambinti ir nutarti ar jūs atvyksite pas mus į mūsų patalpas ar norite, kad mes atvyktume pas jus į jūsų renginio vietą.

  1. Pirmos 20 min. – atvykus skiriamos įvadui, vaikai susipažįsta su skirtingomis skraidymo priemonėmis, gauna instruktažą ir renkasi savo skraidyklę.
  2. 30-40 min. – konstruojamos skraidyklės nuo pat pradžių, ant rėmo tvirtinant motorus, propelerius ir kėbulą. Jis dažomas ir išgaunamas galutinis įvaizdis.
  3. 60-120 min. – sukonstruotas skraidykles išnešime į lauką ir vaikai galės išbandyti jų skraidymą, taip pat surengsime lenktynes, kuriose greičio megėjai galės panaudoti savo gabumus ir pasiims jaunojo lakūno titulą.

Po mūsų pravedamo renginio galite pasilikti pas mus patalpose papildomą valandą – suvalgyti tortą ar užsisakyti rimtesnio maisto(picų ar kažko panašaus). Dėl papildomo laiko reikia sutarti iš anksto.

 

PATARIMAI: 

Tėvelių prašome atvedus vaikus - palikti juos vienus, nelaukti patalpose, nes tai labai blaško užsiėmimų eigą. Tačiau turėkite omenyje, kad galite dalyvauti kartu su vaikais, tad jei nuspręsite pasilikti - dalyvaukite kartu!

SUDĖTINGUMO LYGIS:

AMŽIUS: 8-18 metų

AR TINKA SUAUGUSIEMS: Nelabai, pramoga pagrinde jaunimui, tačiau jei turite užslėptą pomėgį skraidyti ir norite patirti aukštumas, parašykite ir suderinsime renginį jums.

PAPILDOMAI GALIMA UŽSISAKYTI: 

Užkandžius ir gėrimus (Paspauskite, kad galėtumėte pamatyti mūsų pasiūlymus)

Pramogos metu - kiekvienas vaikas pasigamins savo lėktuvą ar droną, jei norėtumėte, kad jie jį pasiimtų su savimi - kiekvieno lėktuvo ar drono savikaina yra 40€, ją sumokėjus, kiekvienas vaikas parsineš veikiantį RC sklandytuvą namo. 

KAINOS (atvykus į mūsų patalpas): 

2-3 valandos pramogos ir papildoma valanda po renginio pasibuvimui mūsų patalpose (Bendrai iki 4 valandų)– 199€

Nepriklausomai nuo dalyvių skaičiaus žaidimo kaina nekinta.

*Jei pasikviečiate mus atvykti pas jus į jūsų patalpas, kainos nuo 50€ už valandą. 

KĄ GAUNATE:

  1. Renginio vedėjas 2-3 valandom;
  2. Mūsų patalpos papildomą valandą po renginio jūsų pasibuvimui;
  3. Medžiagos ir priemonės reikalingos skraidyklių gamybai.
  4. Paprasti saldūs ir sūrus užkandžiai.

DALYVIŲ SKAIČIUS: 

Rekomenduojame iki 10 dalyvių, didesnę grupę gali būti sunku moderuoti.

TRUKMĖ:

3 valandos programos ir 1 valanda po programos pasibuvimui mūsų patalpose.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Jaunasis lakūnas”

KAIP REZERVUOTI RENGINĮ?

Rezervuokite datą arba užklauskite dėl renginio