Mafija tamsoje

Mafija tamsoje

50.00

„Mafija” yra bendravimo žaidimas, kurio metu per ribotą laiką reikia nuspręsti, kas yra geras, o kas – blogas. Šis žaidimas yra itin populiarus, netgi priskiriamas prie 50-ties geriausių visų laikų žaidimų. Jeigu jau esate jį žaidę – nebijokite, mes nesiūlome jums tradicinės šio žaidimo versijos. Mes žaidžiame „Mafiją tamsoje“, kuri dar labiau intriguoja, o žaidimo procesą padaro nenuspėjamesnį. Šiame žaidime puikiai dera pramoga, azartas ir galimybė efektyviai lavinti sėkmingai komunikacijai būtinas kompetencijas.

Žaidimo pradžioje visiems dalyviams išdalinamos kortelės, kuriose nurodomas dalyvio vaidmuo. Dalis žaidėjų gauna geruolių korteles – miestelėnų, komisaro ar gydytojo. Kiti dalyviai gauna blogiukų korteles ir turi įkūnyti mafijos klano atstovus ar net patį bosą. Žaidimo pradžioje visų dalyvių vaidmenys dar nėra žinomi kitiems žaidėjams ir ima aiškėti tik žaidimo eigoje.

Miestelyje vyksta žūtbūtinė kova tarp miestelėnų ir mafijos atstovų. Žaidimas baigiasi tuomet, kai iš žaidimo pašalinama viena iš konfrontuojančių pusių.

REKOMENDACIJOS: 

„Mafija“ yra itin įtraukiantis žaidimas, tad pabaigę viena sesija, iš karto norėsite sužaisti bent dar kartą. Todėl rekomenduojame užsisakyti mažiausiai dvi valandas žaidimo.

SUDĖTINGUMO LYGIS: 4/10

AMŽIUS: 13+

AR TINKA SUAUGUSIEMS: Taip.

PAPILDOMAI GALIMA UŽSISAKYTI: 

Užkandžius su gėrimais – 4 eurai asmeniui.

KAINOS: 

1 valanda – 50 eurų.

2 valandos – 80 eurų, tad sutaupote net 20 eurų!

3 valandos – 110 eurų, tad sutaupote net 40 eurų!

Nepriklausomai nuo dalyvių skaičiaus žaidimo kaina nekinta.

DALYVIŲ SKAIČIUS: 

6 – 30 dalyvių.

TRUKMĖ: 

Priklausomai nuo žaidėjų skaičiaus, viena žaidimo sesija gali trukti nuo 20 min. iki 1 val.

Svoris 0.20 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Mafija tamsoje”