Pagrobimas

Pagrobimas

350.00

„Pagrobimas“ kviečia išbandyti savo žinias, pritaikyti gebėjimus ir pasižiūrėti, ar tikrai jau esate viską matę, girdėję ir patyrę? Mes manome, kad NE!

Įsivaizduokite ramų, įprastą penktadienio vakarą su draugais. Galbūt tai gimtadienis? Gal tai – visai neramus, o itin smagus vakaras; bernvakaris, mergvakaris… Draugišką šurmulį nustelbia prie jūsų namo atvažiavęs automobilis. Arčiausiai lango esantis draugas žvilgteli pro jį, tačiau viduje šviečia lempų šviesa, o lauke jau gana tamsu, tad matosi tik iš automobilio išlipusių keturių vyriškių siluetai. Vienas iš jų užsidega cigarą, likę trys iš bagažinės išsitraukia neaiškius lagaminus. Bagažinės trenksmas sutrikdo įsivyravusią tylą. Vyrai ima sparčiai žingsniuoti jūsų namų durų link.

Jūsų draugas ima nerimauti. Akimirką atrodo, kad niekas daugiau nevyksta. Galbūt tai tik remontą vykdantys kaimynai? Tačiau draugų pokalbius nutraukia beldimas į jūsų duris. Jas atidarius duris į patalpą įeina trys tvarkingai apsirengę vyrukai, nešini juodais lagaminais. Ketvirtasis uždaro duris ir lieka prie jų stovėti. Vienas iš trijų vyrų rankoje laiko pistoletą. Jis ramiai paprašo visų jūsų svečių į vieną iš lagaminų sudėti pinigines, į kitą – telefonus.

Ore tvyro sumišimas, niekas nejuda iš vietos ir žiūri vienas į kitą. Reikalavimų nevykdymas suerzina vyriškį. Pasigirsta smūgis – į šipulius išlaksto netoliese stovėjusi vaza*.

–          Antrą kartą nekartosiu, – ramiu balsu ištaria vyras su pistoletu, taisydamasis švarko rankovę.

–          Visa tai dėl jūsų pačių saugumo, kad nesugalvotumėte skambinti policijai ir ši diena netaptų jums paskutine, – nemaloniu tonu ištaria kitas vyriškas, kraudamas mobiliuosius į lagaminą.

Tuo metu vyras su pistoletu prieina prie jūsų.

–          Laikas grąžinti skolas, – ištaria jis paskubomis imdamas jus už rankos ir vesdamas link durų. Trumpam atsisukęs į svečius taria: – jei bandysite skambinti ar kitaip apie mus pranešti policijai, atsiminkite, kad mes turime jūsų pinigines ir žinome, kas jūs tokie esate. Jei norite padėti, tylėkite ir rasite 20 000 eurų, kuriuos mums yra skolingi Martinkauskai. Kai turėsite pinigus, skambinkite šiuo numeriu – galbūt bosas pasigailės ir jūsų draugai liks gyvi.

Užsidarius durims praeina kelios minutės, kol pirmieji svečiai išdrįsta šnekėti.

Taip prasideda vienas įsimintiniausių jūsų ir jūsų draugų vakarų gyvenime. Jame neaiškių įvykiai virs nuotykiu, bus įmenamos mįslės. Galime jums garantuoti, kad šį vakarą prisiminsite ir kalbėsite dar ilgai, o piniginėse liks visas jų turinys.

Šią pramogą rengia keturių profesionalių aktorių komanda, kuri pagal jūsų pageidaujamą realistiškumo lygį viską atliks profesionaliai ir, kaip jau tikriausiai supratote iš aprašymo, skoningai ir stilingai.

Tai unikali pramoga Lietuvoje, kokios kitur nerasite!

* Vazą į vakarėlio vietą atvežame iš anksto.

REKOMENDACIJOS:

Ši pramoga yra aktyvaus veiksmo. Tai reiškia, kad reikės daug judėti, bėgioti ir važinėti. Pramogos vyks ir lauke, tad šaltesniu metų laiku svarbu pasirūpinti šilta apranga.

Žaidime galimi trys lygiai:

  1. Žaidybinis (lengvas)
  2. Aukso viduriukas (vidutiniškas)
  3. Realistiškas (sunkiausias).

Užduotys šiuose lygmenyse skirsis nežymiai, kis tik žaidimo vedimo būdas, pagalbos dalyviams suteikimas ir pan. Tad prieš rinkdamiesi žaidimą gerai pasvarstykite, ar norite, kad būtų pakankamai aišku, kad tai tėra žaidimas, ar norėtumėte nustebinti savo kompaniją, suteikti jiems adrenalino ir leisti patirti tai, ko iki šiol neteko patirti.

SUDĖTINGUMO LYGIS: 6-8/10

AMŽIUS: 18+

AR TINKA SUAUGUSIEMS: Taip, labiau suaugusiems.

ŽAIDIMAS TINKA: Bernvakariams, mergvakariams, gimtadieniams, žaidimų vakarams, vestuvėms(ne visoms :) ).

KAINA: 1 žaidimas – 350 eurų. 

Žaidimo kaina nepriklauso nuo dalyvių skaičiaus.

DALYVIŲ SKAIČIUS:  4 – 30 dalyvių.

TRUKMĖ: 2-4 val.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Pagrobimas”