Partizanai (RPG)

Partizanai (RPG)

20.00

Vaidmenų žaidimuose (angl. RPG, role-playing game) kiekvienas žaidėjas turi tam tikrą vaidmenį, į kurį turi įsijausti, ir priimti sprendimus pagal jam tekusio vaidmens charakteristiką. Šiame žaidime visi dalyviai turės galimybę įsijausti į skirtingus pokario partizanų vaidmenis. Kova už laisvę niekada nebuvo labiau asmeniška nei šiame žaidime, kuriame vienintelė riba – jūsų vaizduotė.

Dalyviai taps mažos partizanų grupelės nariais, kurie turės kartu priimti sprendimus, kad išliktų gyvi ir pasiektų savo tikslą pasipriešinti okupacinei valdžiai. Žaidimo metu dalyviai gali daryti bet ką, ką tik gali įsivaizduoti, jei tai neprieštarauja fizikos ir logikos dėsniams. Tačiau viską reikia daryti įsijautus į konkrečius personažus: pulko vadą, šnipą, snaiperį, gydytoją ir kitus.

Žaidimas vyksta bendraujant. Vedėjas pasakoja dalyviams, kas vyksta aplink juos, ir kartu su jais   sprendžia įvykių eigą. Tarkime, vedėjas sako: „Toli toli, prie pat horizonto, matote judantį dulkių debesį. Iš taip toli sunku suprasti, kas tai yra – galbūt tai gaisras, o gal tik dulkių debesis. Ką darote?“

Visi dalyviai turi kartu nuspręsti, ką darys, ir priėmę sprendimus juos vykdo. Pvz. dalyviai sako: „Pasitarėme, kad mums įdomu sužinoti, kas tai per dūmas, tad nusprendėme išsiųsti žvalgybininką pasižiūrėti iš arčiau.“ Tuomet vedėjas pasakoja, kas vyksta toliau, ką pamato žvalgybininkas ir t. t.

Viso žaidimo metu dalyviai turi priiminėti sprendimus – priklausomai nuo jų istorija juda viena ar kita linkme.

Net žaidimo vedėjas nežino, kur galiausiai nuves ši istorija ir  kuo ji baigsis.

REKOMENDACIJOS:

Tai yra pats paprasčiausias vaidmenų RPG žaidimas, puikiai tinkantis tiems, kurie nori išbandyti šio stiliaus žaidimus, tačiau nenori gilintis į daug taisyklių ar papildomų niuansų. Žaidime nereikės vaidinti, nėra burtų ar drakonų. Žaidimas paremtas tikrais antrojo pasaulinio karo ir pokario įvykiais, remiasi logika ir realaus pasaulio taisyklėmis, tad yra lengvai suprantamas įvairaus pasirengimo žmonėms.

SUDĖTINGUMO LYGIS:

AMŽIUS: 13+

AR TINKA SUAUGUSIEMS: Taip.

KAINOS: 

  • 3-8 Dalyviai: vienos sesijos trukmė 4-6 val., kaina žmogui - 20 eurų. (į kainą įskaičiuoti užkandžiai ir gėrimai)
  • 8-15 Dalyviai: Sesijos trukmė 5-7 val., kaina žmogui - 15 eurų. (į kainą įskaičiuoti užkandžiai ir gėrimai)

DALYVIŲ SKAIČIUS: 3-15 dalyvių.

PAPILDOMAI GALIMA UŽSISAKYTI: 

Užkandžius ir gėrimus (Paspauskite, kad galėtumėte pamatyti mūsų pasiūlymus)

TRUKMĖ:

Žaidimas žaidžiamas epizodais arba serijomis. Kiekvienos sesijos metu dalyviai iki galo užbaigia tam tikrą įvykių eigą ir toje vietoje pabaigia žaidimą. Kaip pavyzdį galima įsivaizduoti knygų seriją (tarkime, 7 Hario Poterio knygas), kur kiekviena knyga turi pradžią, vystymąsi ir pabaigą; tuo pačiu ji yra didesnės istorijos dalis. Taip ir šiame žaidime: viena sesija trunka 4–6 valandas ir yra lyg atskira knyga. Sesijų gali būti net penkios, o kiekviena papildoma sesija yra praeitos sesijos tęsinys. Tad iš viso visos sesijos – visas žaidimas gali trukti iki 30-ties valandų.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Partizanai (RPG)”

KAIP REZERVUOTI RENGINĮ?

Rezervuokite datą arba užklauskite dėl renginio