Paslaptinga žmogžudystės vakarienė

Paslaptinga žmogžudystės vakarienė

70.00

Jūsų vakarienė gali tapti itin netikėta ir neįprasta, jei joje staiga ištiktų žmogžudystė! Na, išties nieko naujo nepasakėme, būtų išties tikras ŠOKAS!

Nerimauti tikrai nereikia, tai tik vaidmenų žaidimas, kuriame kažkas buvo nužudytas ir visi vakarienės dalyviai – trijų patiekalų vakarienės metu turi išspręsti šią žmogžudystės paslaptį ir po deserto visiems atskleisti savo spėjimus – Kieno, kur ir kaip buvo nužudyta vakaro auka. O žudiku gali būti bet kas – iki pat vakaro galo nežinosite, gal tas žudikas esate jūs?

Įtampa, dedukcija ir daug juoko laukia jūsų vakaro metu, o patirtus jausmus ir intrigą atminsite dar ne vienus metus po šios vakarienės.

Kaip viskas vyksta:

  1. Į vakarienė pakviečiate savo draugus su specialiai šiai vakarienei sumaketuotais pakvietimais, kuriuose bus kiekvieno iš dalyvių aprašymas.
  2. Atvykę svečiai gauna informaciją apie jų veikėjus ir jų poziciją žmogžudystės mįslėje.
  3. Po kiekvieno patiekalo visi dalyviai garsiai visiems pristato tam tikrą informaciją kurią visi dalyviai turi žinoti, visi dalyviai diskutuoja, klausinėja vieni kitų ir aiškinasi kas yra žudikas.
  4. Po trijų patiekalų pateikiamas desertas, o su juo ateina ir laikas visiems dalyviams užrašyti savo spėjimus, kas yra žudikas, kaip jisai žudė auką ir su kuo tai darė. Tuomet visų spėjimai perskaitomi ir arčiausiai tiesos esantys svečiai gauna prizą.

REKOMENDACIJOS:

Ši pramoga nereikalauja ypatingų žinių ar gebėjimų, o įsijausti į personažą dalyviai galės tiek kiek nori. 

SUDĖTINGUMO LYGIS: 7/10

AMŽIUS: 18+

AR TINKA SUAUGUSIEMS: Taip, tik suaugusiems.

KAINOS: 

Žaidimo pakuotės paketas: 70 eurų

Gaunate atspausdinto žaidimo pakuotę pilnai paruoštą pradėti žaidimą. (Į komplektą maistas neįskaičiuotas)

Pakuotėje yra: 

Pilną žaidimo pakuotę - savarankiškam vakaro vedimui: vakaro vedėjo instrukcija; Vakarienės tvarkaraštis; gražūs maketuoti pakvietimai svečiams; vaidmenų rolių aprašymai; Vardų segtukai; Įkalčiai; Paslapties sprendimas; Apdovanojimų sertifikatai; Ir visą kitą ko reikės nepamirštamai žmogžudystės vakarienei.

-------------------------------------------------------------------------------------

Žaidimo vedėjas: 15 eurų žmogui

Jei vakarienę darote pas save namuose, sodyboje ar pasirinktame restorane ir norite, kad atvyktume mes pravesti šio detektyvinio vakaro pas jus. Iš anksto nieko nereikės ruoštis ir mes visą vakarą pravesime ir sukoordinuosime (Į komplektą maistas neįskaičiuotas)

Už šią kainą gaunate:

3-4 valandas pramogos; Vedėją, kuris profesionaliai praves visą renginį; Apšilimo žaidimus (iki 30 min.); Viską ko reikia žaidimui (Veikėjų aprašymus, korteles, vardų segtukus ir t.t.); Pakvietimus, kuriuos galėsite išsiųsti draugams kviesdami į šią vakarienę.

 

-------------------------------------------------------------------------------------

Žaidimo vedėjas ir kostiumai: 25-30 eurų žmogui

Viskas taip pat kaip už 15 eurų pakete, tik vedėjas su savimi atsiveža kostiumų, įvairių detalių, žvakių, parengia muzikinį foną ir atmosferą. Pajaukina aplinką ir sukuria atmosferą tinkamą įsijautimui į žaidimą.

Už šią kainą gaunate:

3-4 valandas pramogos; Vedėją, kuris profesionaliai praves visą renginį; Kostiumus; Detales(akinius, grandinėles, kepures, pistoletus, papuošalus ir t.t.); Apšilimo žaidimus (iki 30 min.); Viską ko reikia žaidimui (Veikėjų aprašymus, korteles, vardų segtukus ir t.t.); Pakvietimus, kuriuos galėsite išsiųsti draugams kviesdami į šią vakarienę.

-------------------------------------------------------------------------------------

Žaidimo vedėjas + kostiumai + 3 patiekalų vakarienė su desertu restorane: 60-80 eurų žmogui

Prašmatnus restoranas, pasipuošę svečiai, trijų patiekalų vakarienė su desertu ir gėrimu - pilnas vakarienės komplektas. Kaina priklauso nuo restorano kurį pasirenkate.

Už šią kainą gaunate:

4 valandas pramogos; Vedėją, kuris profesionaliai praves visą renginį; Kostiumus; Detales(akinius, grandinėles, kepures, pistoletus, papuošalus ir t.t.); Apšilimo žaidimus (iki 30 min.); Viską ko reikia žaidimui (Veikėjų aprašymus, korteles, vardų segtukus ir t.t.); Pakvietimus, kuriuos galėsite išsiųsti draugams kviesdami į šią vakarienę.

DALYVIŲ SKAIČIUS: 6-12 dalyvių.

TRUKMĖ:

3-5 valandas.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Paslaptinga žmogžudystės vakarienė”

KAIP REZERVUOTI RENGINĮ?

Rezervuokite datą arba užklauskite dėl renginio